GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Udënisht, Shqipëri Kuqan, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

10:00Korçë

11:02UdënishtStacioni Udënisht

12:25KuqanStacioni Kuqan

13:58Berat

Star Bus Korça
?Lekë

11:00Korçë

12:02UdënishtStacioni Udënisht

13:25KuqanStacioni Kuqan

14:58Berat

Bitri
?Lekë

11:30Korçë

12:46UdënishtStacioni Udënisht

13:49KuqanStacioni Kuqan

15:10Kuçovë

Arba
?Lekë

13:00Korçë

14:02UdënishtStacioni Udënisht

15:25KuqanStacioni Kuqan

16:58Berat

Bitri
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:48UdënishtStacioni Udënisht

12:36LibrazhdStacioni Librazhd

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë
2
Ndërrim në: BitriPritja: 14 minuta
3

12:50LibrazhdStacioni Librazhd

13:25KuqanStacioni Kuqan

Bitri
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 37 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.