GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Trieshtë, Itali Budva, Mali i Zi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:20TrieshtëStacioni Trieshtë

00:05ShkodërStacioni Shkodër

Artani Bus Line
50€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 1 orë, 25 minuta
3

01:30ShkodërStacioni Shkodër

04:40BudvaStacioni Budva

Barileva
20€
Kohëzgjatja totale:~15 orë, 20 minuta
Çmimi total: 20

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.