GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Topliçan, Kosovë Gjakovë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:56TopliçanStacioni Topliçan

09:15PrizrenStacioni Prizren

Loni
?€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 10 minuta
3

09:25PrizrenStacioni Prizren

10:20GjakovëStacioni Gjakovë

Atmaxha
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 24 minuta
Çmimi total: 2.5
1

09:31TopliçanStacioni Topliçan

09:50PrizrenStacioni Prizren

Besi Tours
?€
2
Ndërrim në: KasumiPritja: 10 minuta
3

10:00PrizrenStacioni Prizren

10:55GjakovëStacioni Gjakovë

Kasumi
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 24 minuta
Çmimi total: 2.5
1

10:06TopliçanStacioni Topliçan

10:30PrizrenStacioni Prizren

Bashkimi Reisen
?€
2
Ndërrim në: Xeni ToursPritja: 10 minuta
3

10:40PrizrenStacioni Prizren

11:30GjakovëStacioni Gjakovë

Xeni Tours
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 24 minuta
Çmimi total: 3
1

10:11TopliçanStacioni Topliçan

10:30PrizrenStacioni Prizren

Shpejtimi
?€
2
Ndërrim në: Xeni ToursPritja: 10 minuta
3

10:40PrizrenStacioni Prizren

11:35GjakovëStacioni Gjakovë

Xeni Tours
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 24 minuta
Çmimi total: 2.5
1

10:11TopliçanStacioni Topliçan

10:30PrizrenStacioni Prizren

Shpejtimi
?€
2
Ndërrim në: Xeni ToursPritja: 10 minuta
3

10:40PrizrenStacioni Prizren

11:30GjakovëStacioni Gjakovë

Xeni Tours
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 19 minuta
Çmimi total: 3
1

10:26TopliçanStacioni Topliçan

10:50PrizrenStacioni Prizren

Fidani Turs
?€
2
Ndërrim në: GramoziPritja: 10 minuta
3

11:00PrizrenStacioni Prizren

11:50GjakovëStacioni Gjakovë

Gramozi
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 24 minuta
Çmimi total: 3
1

12:31TopliçanStacioni Topliçan

12:50PrizrenStacioni Prizren

Xhati
?€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 10 minuta
3

13:00PrizrenStacioni Prizren

13:55GjakovëStacioni Gjakovë

Atmaxha
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 23 minuta
Çmimi total: 2.5
1

13:06TopliçanStacioni Topliçan

13:30PrizrenStacioni Prizren

Halimaj
?€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 10 minuta
3

13:40PrizrenStacioni Prizren

14:30GjakovëStacioni Gjakovë

Monika
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 24 minuta
Çmimi total: 3
1

13:11TopliçanStacioni Topliçan

13:30PrizrenStacioni Prizren

Dardani
?€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 10 minuta
3

13:40PrizrenStacioni Prizren

14:30GjakovëStacioni Gjakovë

Monika
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 19 minuta
Çmimi total: 3
1

14:01TopliçanStacioni Topliçan

14:20PrizrenStacioni Prizren

Jeta
?€
2
Ndërrim në: AlbiPritja: 10 minuta
3

14:30PrizrenStacioni Prizren

15:25GjakovëStacioni Gjakovë

Albi
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 24 minuta
Çmimi total: 2.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.