GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Tetovë, Maqedonia e Veriut Trieshtë, Itali

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

19:30TetovëStacioni Tetovë

19:29TrieshtëStacioni Trieshtë

Durmo Tours
70€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:00TetovëStacioni Tetovë

11:56PrishtinëStacioni Prishtinë

Hani-Com
7€
2
Ndërrim në: Saba ToursPritja: 1 orë, 19 minuta
3

13:15PrishtinëStacioni Prishtinë

05:00TrieshtëStacioni Trieshtë

Saba Tours
70€
Kohëzgjatja totale:~19 orë
Çmimi total: 77
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.