GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tetovë, Maqedonia e Veriut Podgoricë, Mali i Zi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00TetovëStacioni Tetovë

15:56PrishtinëStacioni Prishtinë

Era Tours
7€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 1 orë, 4 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

23:30PodgoricëStacioni Podgoricë

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15
1

15:30TetovëStacioni Tetovë

17:26PrishtinëStacioni Prishtinë

Era Tours
7€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 1 orë, 34 minuta
3

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

02:20PodgoricëStacioni Podgoricë

Barileva
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~10 orë, 50 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.