GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tetovë, Maqedonia e Veriut Mitrovicë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:30TetovëStacioni Tetovë

17:26PrishtinëStacioni Prishtinë

Era Tours
7€
2
Ndërrim në: BesiPritja: 19 minuta
3

17:45PrishtinëStacioni Prishtinë

18:33MitrovicëStacioni Mitrovicë

Besi
1.5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 3 minuta
Çmimi total: 8.5
1

15:30TetovëStacioni Tetovë

17:26PrishtinëStacioni Prishtinë

Era Tours
7€
2
Ndërrim në: Beka ToursPritja: 34 minuta
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:48MitrovicëStacioni Mitrovicë

Beka Tours
1.5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 18 minuta
Çmimi total: 8.5
1

17:00TetovëStacioni Tetovë

18:56PrishtinëStacioni Prishtinë

Hani-Com
7€
2
Ndërrim në: ShkëndijaPritja: 19 minuta
3

19:15PrishtinëStacioni Prishtinë

20:03MitrovicëStacioni Mitrovicë

Shkëndija
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 3 minuta
Çmimi total: 7
1

17:00TetovëStacioni Tetovë

18:56PrishtinëStacioni Prishtinë

Hani-Com
7€
2
Ndërrim në: QendrimiPritja: 34 minuta
3

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

20:18MitrovicëStacioni Mitrovicë

Qendrimi
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 18 minuta
Çmimi total: 7

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.