GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Tetovë, Maqedonia e Veriut Dusseldorf, Gjermani

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

22:00TetovëStacioni Tetovë

03:00TiranëStacioni Tiranë

Drita Travel
15€
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 2 orë
3

05:00TiranëStacioni Tiranë

04:59DusseldorfStacioni Dusseldorf

Deva Tours
110€
Kohëzgjatja totale:~30 orë, 59 minuta
Çmimi total: 125
1

22:00TetovëStacioni Tetovë

03:00TiranëStacioni Tiranë

Drita Travel
15€
2
Ndërrim në: Osumi TravelPritja: 4 orë
3

07:00TiranëStacioni Tiranë

06:59DusseldorfStacioni Dusseldorf

Osumi Travel
100€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~32 orë, 59 minuta
Çmimi total: 15
1

22:00TetovëStacioni Tetovë

03:00TiranëStacioni Tiranë

Drita Travel
15€
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 5 orë
3

08:00TiranëStacioni Tiranë

07:59DusseldorfStacioni Dusseldorf

Deva Tours
110€
Kohëzgjatja totale:~33 orë, 59 minuta
Çmimi total: 125

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.