GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tërnoc, Serbi Kamenicë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:30TërnocStacioni Tërnoc

13:43GjilanStacioni Gjilan

Jedinstvo
?€
2
Ndërrim në: Victoria ToursPritja: 17 minuta
3

14:00GjilanStacioni Gjilan

14:33KamenicëStacioni Kamenicë

Victoria Tours
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 3 minuta
Çmimi total: 1
1

12:30TërnocStacioni Tërnoc

13:43GjilanStacioni Gjilan

Jedinstvo
?€
2
Ndërrim në: PerparimiPritja: 31 minuta
3

14:14GjilanStacioni Gjilan

14:52KamenicëStacioni Kamenicë

Perparimi
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 22 minuta
Çmimi total: 1

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.