GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tepelenë, Shqipëri Gosë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:00Delvinë

16:34TepelenëStacioni Tepelenë

18:54GosëStacioni Gosë

20:07Tiranë

Tisa Travel
?Lekë

15:00Konispol

16:42TepelenëStacioni Tepelenë

19:02GosëStacioni Gosë

20:15Tiranë

Anbastar
?Lekë

16:00Kakavijë

16:49TepelenëStacioni Tepelenë

19:09GosëStacioni Gosë

20:22Tiranë

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë

22:00Delvinë

23:34TepelenëStacioni Tepelenë

01:54GosëStacioni Gosë

03:07Tiranë

Trans-Sopoti
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:22TepelenëStacioni Tepelenë

18:04LushnjeStacioni Lushnje

Sharka Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 25 minuta
3

18:29LushnjeStacioni Lushnje

18:54GosëStacioni Gosë

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 32 minuta
1

16:22TepelenëStacioni Tepelenë

18:04LushnjeStacioni Lushnje

Trans Dea
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 25 minuta
3

18:29LushnjeStacioni Lushnje

18:54GosëStacioni Gosë

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 32 minuta
1

16:34TepelenëStacioni Tepelenë

18:29LushnjeStacioni Lushnje

Tisa Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Tirka 2000 Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

18:44LushnjeStacioni Lushnje

19:09GosëStacioni Gosë

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 35 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.