GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Sukth, Shqipëri Shupenzë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:30Durrës

12:43SukthStacioni Sukth

16:01ShupenzëStacioni Shupenzë

16:48Peshkopi

Ariu
?Lekë

13:30Durrës

13:43SukthStacioni Sukth

17:01ShupenzëStacioni Shupenzë

17:48Peshkopi

Ariu
?Lekë

14:30Durrës

14:43SukthStacioni Sukth

18:01ShupenzëStacioni Shupenzë

18:48Peshkopi

Ariu
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:36SukthStacioni Sukth

11:02TiranëTerminali Lindor

Fastbas
?Lekë
2
Ndërrim në: AriuPritja: 18 minuta
3

11:20TiranëTerminali Lindor

14:44ShupenzëStacioni Shupenzë

Ariu
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 8 minuta
1

10:58SukthStacioni Sukth

11:24TiranëTerminali Lindor

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: AriuPritja: 36 minuta
3

12:00TiranëTerminali Lindor

15:24ShupenzëStacioni Shupenzë

Ariu
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 26 minuta
1

11:00SukthStacioni Sukth

11:26TiranëTerminali Lindor

Fjoart Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: AriuPritja: 34 minuta
3

12:00TiranëTerminali Lindor

15:24ShupenzëStacioni Shupenzë

Ariu
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 24 minuta
1

11:09SukthStacioni Sukth

11:35TiranëTerminali Lindor

Linda 80
?Lekë
2
Ndërrim në: AriuPritja: 25 minuta
3

12:00TiranëTerminali Lindor

15:24ShupenzëStacioni Shupenzë

Ariu
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 15 minuta
1

11:12SukthStacioni Sukth

11:38TiranëTerminali Lindor

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: AriuPritja: 22 minuta
3

12:00TiranëTerminali Lindor

15:24ShupenzëStacioni Shupenzë

Ariu
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 12 minuta
1

11:12SukthStacioni Sukth

11:38TiranëTerminali Lindor

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: AriuPritja: 22 minuta
3

12:00TiranëTerminali Lindor

15:24ShupenzëStacioni Shupenzë

Ariu
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 12 minuta
1

11:12SukthStacioni Sukth

11:38TiranëTerminali Lindor

Riki Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: AriuPritja: 22 minuta
3

12:00TiranëTerminali Lindor

15:24ShupenzëStacioni Shupenzë

Ariu
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 12 minuta
1

11:12SukthStacioni Sukth

11:38TiranëTerminali Lindor

Star - Trans - Or
?Lekë
2
Ndërrim në: AriuPritja: 22 minuta
3

12:00TiranëTerminali Lindor

15:24ShupenzëStacioni Shupenzë

Ariu
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 12 minuta
1

11:23SukthStacioni Sukth

11:45TiranëTerminali Lindor

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: AriuPritja: 15 minuta
3

12:00TiranëTerminali Lindor

15:24ShupenzëStacioni Shupenzë

Ariu
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 1 minuta
1

11:42SukthStacioni Sukth

12:08TiranëTerminali Lindor

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: AriuPritja: 32 minuta
3

12:40TiranëTerminali Lindor

16:04ShupenzëStacioni Shupenzë

Ariu
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 22 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.