GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Sukth, Shqipëri Sarandë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:26SukthStacioni Sukth

06:38LushnjeStacioni Lushnje

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Sharka TravelPritja: 42 minuta
3

07:20LushnjeStacioni Lushnje

10:37SarandëStacioni Sarandë

Sharka Travel
1000Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 11 minuta
Çmimi total: 1000 Lekë
1

05:26SukthStacioni Sukth

06:38LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Sharka TravelPritja: 42 minuta
3

07:20LushnjeStacioni Lushnje

10:37SarandëStacioni Sarandë

Sharka Travel
1000Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 11 minuta
1

05:56SukthStacioni Sukth

07:08LushnjeStacioni Lushnje

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Blenxh.ShPritja: 22 minuta
3

07:30LushnjeStacioni Lushnje

10:47SarandëStacioni Sarandë

Blenxh.Sh
1000Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 51 minuta
Çmimi total: 1000 Lekë
1

05:56SukthStacioni Sukth

07:08LushnjeStacioni Lushnje

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Blenxh.ShPritja: 22 minuta
3

07:30LushnjeStacioni Lushnje

10:47SarandëStacioni Sarandë

Blenxh.Sh
1000Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 51 minuta
Çmimi total: 1000 Lekë
1

05:56SukthStacioni Sukth

07:08LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Blenxh.ShPritja: 22 minuta
3

07:30LushnjeStacioni Lushnje

10:47SarandëStacioni Sarandë

Blenxh.Sh
1000Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 51 minuta
1

06:02SukthStacioni Sukth

07:05LushnjeStacioni Lushnje

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Sharka TravelPritja: 15 minuta
3

07:20LushnjeStacioni Lushnje

10:37SarandëStacioni Sarandë

Sharka Travel
1000Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 35 minuta
Çmimi total: 1000 Lekë
1

06:02SukthStacioni Sukth

07:05LushnjeStacioni Lushnje

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Blenxh.ShPritja: 25 minuta
3

07:30LushnjeStacioni Lushnje

10:47SarandëStacioni Sarandë

Blenxh.Sh
1000Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 45 minuta
Çmimi total: 1000 Lekë
1

06:24SukthStacioni Sukth

06:50TiranëStacioni Tiranë

Demokracia 95
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 40 minuta
3

07:30TiranëStacioni Tiranë

11:45SarandëStacioni Sarandë

Tisa Travel
15.5€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 21 minuta
Çmimi total: 15.5
1

07:06SukthStacioni Sukth

08:18LushnjeStacioni Lushnje

Piko Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: A&R GucajPritja: 48 minuta
3

09:06LushnjeStacioni Lushnje

12:23SarandëStacioni Sarandë

A&R Gucaj
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 17 minuta
1

07:11SukthStacioni Sukth

08:23LushnjeStacioni Lushnje

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: A&R GucajPritja: 43 minuta
3

09:06LushnjeStacioni Lushnje

12:23SarandëStacioni Sarandë

A&R Gucaj
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 12 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.