GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Sukth, Shqipëri Lulëzim, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:00Tiranë

14:26SukthStacioni Sukth

17:11LulëzimStacioni Lulëzim

17:33Tepelenë

Tepelena-Transport
?Lekë

14:00Tiranë

14:26SukthStacioni Sukth

17:11LulëzimStacioni Lulëzim

18:26Përmet

Fjoart Travel
?Lekë

14:15Tiranë

14:41SukthStacioni Sukth

17:26LulëzimStacioni Lulëzim

19:13Konispol

Anbastar
?Lekë

14:30Tiranë

14:56SukthStacioni Sukth

17:41LulëzimStacioni Lulëzim

18:00Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?€

14:50Tiranë

15:16SukthStacioni Sukth

18:01LulëzimStacioni Lulëzim

19:57Delvinë

Trans-Sopoti
?Lekë

15:30Tiranë

15:56SukthStacioni Sukth

18:41LulëzimStacioni Lulëzim

19:56Përmet

Fjoart Travel
?Lekë

15:30Tiranë

15:56SukthStacioni Sukth

18:41LulëzimStacioni Lulëzim

19:40Gjirokastër

Tirka 2000
?€

17:00Tiranë

17:26SukthStacioni Sukth

20:11LulëzimStacioni Lulëzim

21:26Përmet

Fjoart Travel
?Lekë

18:30Tiranë

18:56SukthStacioni Sukth

21:41LulëzimStacioni Lulëzim

22:00Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?€

20:30Tiranë

20:56SukthStacioni Sukth

23:41LulëzimStacioni Lulëzim

00:00Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:56SukthStacioni Sukth

14:08DurrësStacioni Durrës

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Tepelena-TransportPritja: 27 minuta
3

14:35DurrësStacioni Durrës

17:11LulëzimStacioni Lulëzim

Tepelena-Transport
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta
1

13:56SukthStacioni Sukth

14:08DurrësStacioni Durrës

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 27 minuta
3

14:35DurrësStacioni Durrës

17:11LulëzimStacioni Lulëzim

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta
1

13:56SukthStacioni Sukth

14:05DurrësStacioni Durrës

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Tepelena-TransportPritja: 30 minuta
3

14:35DurrësStacioni Durrës

17:11LulëzimStacioni Lulëzim

Tepelena-Transport
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta
1

13:56SukthStacioni Sukth

14:05DurrësStacioni Durrës

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 30 minuta
3

14:35DurrësStacioni Durrës

17:11LulëzimStacioni Lulëzim

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta
1

13:56SukthStacioni Sukth

14:05DurrësStacioni Durrës

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: Tepelena-TransportPritja: 30 minuta
3

14:35DurrësStacioni Durrës

17:11LulëzimStacioni Lulëzim

Tepelena-Transport
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta
1

13:56SukthStacioni Sukth

14:05DurrësStacioni Durrës

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 30 minuta
3

14:35DurrësStacioni Durrës

17:11LulëzimStacioni Lulëzim

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta
1

13:56SukthStacioni Sukth

15:08LushnjeStacioni Lushnje

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Tepelena-TransportPritja: 30 minuta
3

15:38LushnjeStacioni Lushnje

17:11LulëzimStacioni Lulëzim

Tepelena-Transport
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta
1

13:56SukthStacioni Sukth

15:08LushnjeStacioni Lushnje

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 30 minuta
3

15:38LushnjeStacioni Lushnje

17:11LulëzimStacioni Lulëzim

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta
1

13:56SukthStacioni Sukth

15:08LushnjeStacioni Lushnje

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: Tepelena-TransportPritja: 30 minuta
3

15:38LushnjeStacioni Lushnje

17:11LulëzimStacioni Lulëzim

Tepelena-Transport
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta
1

13:56SukthStacioni Sukth

15:08LushnjeStacioni Lushnje

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 30 minuta
3

15:38LushnjeStacioni Lushnje

17:11LulëzimStacioni Lulëzim

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.