GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Sukth, Shqipëri Krumë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:09SukthStacioni Sukth

16:35TiranëStacioni Tiranë

Linda 80
?Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 25 minuta
3

17:00TiranëStacioni Tiranë

19:44KrumëStacioni Krumë

Shpresa - AL SH.P.K
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 35 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
1

16:12SukthStacioni Sukth

16:38TiranëStacioni Tiranë

Piko Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 22 minuta
3

17:00TiranëStacioni Tiranë

19:44KrumëStacioni Krumë

Shpresa - AL SH.P.K
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 32 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
1

16:12SukthStacioni Sukth

16:38TiranëStacioni Tiranë

Elalba Trans Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 22 minuta
3

17:00TiranëStacioni Tiranë

19:44KrumëStacioni Krumë

Shpresa - AL SH.P.K
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 32 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
1

16:23SukthStacioni Sukth

16:45TiranëStacioni Tiranë

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 15 minuta
3

17:00TiranëStacioni Tiranë

19:44KrumëStacioni Krumë

Shpresa - AL SH.P.K
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 21 minuta
Çmimi total: 100 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.