GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Sukth, Shqipëri Ballsh, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:00Tiranë

15:26SukthStacioni Sukth

17:57BallshStacioni Ballsh

Ensilv -Bus
?Lekë

16:00Tiranë

16:26SukthStacioni Sukth

18:57BallshStacioni Ballsh

Ensilv -Bus
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:56SukthStacioni Sukth

15:08DurrësStacioni Durrës

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Ensilv -BusPritja: 27 minuta
3

15:35DurrësStacioni Durrës

17:57BallshStacioni Ballsh

Ensilv -Bus
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 1 minuta
1

14:56SukthStacioni Sukth

15:05DurrësStacioni Durrës

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Ensilv -BusPritja: 30 minuta
3

15:35DurrësStacioni Durrës

17:57BallshStacioni Ballsh

Ensilv -Bus
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 1 minuta
1

14:56SukthStacioni Sukth

15:05DurrësStacioni Durrës

Argjiro SH.P.K
?€
2
Ndërrim në: Ensilv -BusPritja: 30 minuta
3

15:35DurrësStacioni Durrës

17:57BallshStacioni Ballsh

Ensilv -Bus
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 1 minuta
1

14:56SukthStacioni Sukth

15:05DurrësStacioni Durrës

Fastbas
?Lekë
2
Ndërrim në: Ensilv -BusPritja: 30 minuta
3

15:35DurrësStacioni Durrës

17:57BallshStacioni Ballsh

Ensilv -Bus
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 1 minuta
1

14:56SukthStacioni Sukth

16:08LushnjeStacioni Lushnje

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Ensilv -BusPritja: 30 minuta
3

16:38LushnjeStacioni Lushnje

17:57BallshStacioni Ballsh

Ensilv -Bus
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 1 minuta
1

14:56SukthStacioni Sukth

16:08LushnjeStacioni Lushnje

Argjiro SH.P.K
?€
2
Ndërrim në: Ensilv -BusPritja: 30 minuta
3

16:38LushnjeStacioni Lushnje

17:57BallshStacioni Ballsh

Ensilv -Bus
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 1 minuta
1

14:56SukthStacioni Sukth

16:08LushnjeStacioni Lushnje

Fastbas
?Lekë
2
Ndërrim në: Ensilv -BusPritja: 30 minuta
3

16:38LushnjeStacioni Lushnje

17:57BallshStacioni Ballsh

Ensilv -Bus
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 1 minuta
1

15:00SukthStacioni Sukth

15:09DurrësStacioni Durrës

Teuta - 95
?Lekë
2
Ndërrim në: Ensilv -BusPritja: 26 minuta
3

15:35DurrësStacioni Durrës

17:57BallshStacioni Ballsh

Ensilv -Bus
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 57 minuta
1

15:11SukthStacioni Sukth

15:20DurrësStacioni Durrës

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: Ensilv -BusPritja: 15 minuta
3

15:35DurrësStacioni Durrës

17:57BallshStacioni Ballsh

Ensilv -Bus
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 46 minuta
1

15:11SukthStacioni Sukth

16:23LushnjeStacioni Lushnje

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: Ensilv -BusPritja: 15 minuta
3

16:38LushnjeStacioni Lushnje

17:57BallshStacioni Ballsh

Ensilv -Bus
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 46 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.