GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Suharekë, Kosovë Shijak, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:20SuharekëStacioni Suharekë

11:00DurrësStacioni Durrës

Sharr Travel
10€
2
Ndërrim në: Shijaku&CoPritja: 30 minuta
3

11:30DurrësStacioni Durrës

11:50ShijakStacioni Shijak

Shijaku&Co
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 30 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.