GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Suharekë, Kosovë Linz, Austri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:58SuharekëStacioni Suharekë

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Nt Dardani
?€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 45 minuta
3

20:15PrishtinëStacioni Prishtinë

14:15LinzStacioni Linz

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~20 orë, 17 minuta
Çmimi total: 50
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.