GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Strellc, Kosovë Gjakovë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:05StrellcStacioni Strellc

17:10DeçanStacioni Deçan

Juniku Reisen
?€
2
Ndërrim në: GramoziPritja: 10 minuta
3

17:20DeçanStacioni Deçan

17:47GjakovëStacioni Gjakovë

Gramozi
2€
Kohëzgjatja totale:~42 minuta
Çmimi total: 2

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.