GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Strellc i Epërm, Kosovë Piranë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:45Pejë

15:00Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

16:05PiranëStacioni Piranë

16:22Prizren

Monika
?€

17:15Pejë

17:30Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

18:35PiranëStacioni Piranë

18:52Prizren

Halimaj
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

14:32GjakovëStacioni Gjakovë

Erblini
2€
2
Ndërrim në: Xeni ToursPritja: 13 minuta
3

14:45GjakovëStacioni Gjakovë

15:22PiranëStacioni Piranë

Xeni Tours
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 22 minuta
Çmimi total: 4
1

15:45Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

16:17GjakovëStacioni Gjakovë

Gentonisi
2€
2
Ndërrim në: KasumiPritja: 13 minuta
3

16:30GjakovëStacioni Gjakovë

17:07PiranëStacioni Piranë

Kasumi
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 22 minuta
Çmimi total: 4
1

16:15Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

16:47GjakovëStacioni Gjakovë

Edi Tours
2€
2
Ndërrim në: YlliPritja: 13 minuta
3

17:00GjakovëStacioni Gjakovë

17:37PiranëStacioni Piranë

Ylli
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 22 minuta
Çmimi total: 2
1

16:45Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

17:17GjakovëStacioni Gjakovë

Kastrati
2€
2
Ndërrim në: Zhur ReisenPritja: 13 minuta
3

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

18:07PiranëStacioni Piranë

Zhur Reisen
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 22 minuta
Çmimi total: 4
1

16:45Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

17:17GjakovëStacioni Gjakovë

Albi
?€
2
Ndërrim në: Zhur ReisenPritja: 13 minuta
3

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

18:07PiranëStacioni Piranë

Zhur Reisen
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 22 minuta
Çmimi total: 2
1

17:15Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

17:47GjakovëStacioni Gjakovë

Gramozi
2€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 13 minuta
3

18:00GjakovëStacioni Gjakovë

18:37PiranëStacioni Piranë

Atmaxha
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 22 minuta
Çmimi total: 4
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.