GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Sllatinë e Madhe, Kosovë Munich, Gjermani

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:58Sllatinë e MadheStacioni Sllatinë e Madhe

07:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Aferdita
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 1 orë, 40 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:59MunichStacioni Munich

Deva Tours
70€
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 1 minuta
Çmimi total: 70
1

07:28Sllatinë e MadheStacioni Sllatinë e Madhe

07:50PrishtinëStacioni Prishtinë

Aferdita
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 1 orë, 10 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:59MunichStacioni Munich

Deva Tours
70€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 31 minuta
Çmimi total: 70
1

07:38Sllatinë e MadheStacioni Sllatinë e Madhe

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Aferdita
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 1 orë
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:59MunichStacioni Munich

Deva Tours
70€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 21 minuta
Çmimi total: 70
1

07:48Sllatinë e MadheStacioni Sllatinë e Madhe

08:10PrishtinëStacioni Prishtinë

Erona
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 50 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:59MunichStacioni Munich

Deva Tours
70€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 11 minuta
Çmimi total: 70
1

08:08Sllatinë e MadheStacioni Sllatinë e Madhe

08:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Erona
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 30 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:59MunichStacioni Munich

Deva Tours
70€
Kohëzgjatja totale:~24 orë, 51 minuta
Çmimi total: 70

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.