GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Siboc i Epërm, Kosovë Deçan, Kosovë

1

07:41Siboc i EpërmStacioni Siboc i Epërm

08:17PrishtinëStacioni Prishtinë

Leci
?€
2
Ndërrim në: MirociPritja: 23 minuta
3

08:40PrishtinëStacioni Prishtinë

10:34DeçanStacioni Deçan

Miroci
5€

Informata

Kohëzgjatja totale:~2 orë, 53 minuta
Çmimi total: 5
1

07:51Siboc i EpërmStacioni Siboc i Epërm

08:27PrishtinëStacioni Prishtinë

Zhitia Turist
?€
2
Ndërrim në: MirociPritja: 13 minuta
3

08:40PrishtinëStacioni Prishtinë

10:34DeçanStacioni Deçan

Miroci
5€

Informata

Kohëzgjatja totale:~2 orë, 43 minuta
Çmimi total: 5
1

08:21Siboc i EpërmStacioni Siboc i Epërm

08:57PrishtinëStacioni Prishtinë

Besiana Travel
?€
2
Ndërrim në: Deli AbaziPritja: 23 minuta
3

09:20PrishtinëStacioni Prishtinë

11:14DeçanStacioni Deçan

Deli Abazi
5€

Informata

Kohëzgjatja totale:~2 orë, 53 minuta
Çmimi total: 5
1

08:31Siboc i EpërmStacioni Siboc i Epërm

09:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Leci Reisen
?€
2
Ndërrim në: Deli AbaziPritja: 13 minuta
3

09:20PrishtinëStacioni Prishtinë

11:14DeçanStacioni Deçan

Deli Abazi
5€

Informata

Kohëzgjatja totale:~2 orë, 43 minuta
Çmimi total: 5
1

08:31Siboc i EpërmStacioni Siboc i Epërm

09:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Metehia Turist
?€
2
Ndërrim në: Deli AbaziPritja: 13 minuta
3

09:20PrishtinëStacioni Prishtinë

11:14DeçanStacioni Deçan

Deli Abazi
5€

Informata

Kohëzgjatja totale:~2 orë, 43 minuta
Çmimi total: 5
1

09:41Siboc i EpërmStacioni Siboc i Epërm

10:17PrishtinëStacioni Prishtinë

Mentori
?€
2
Ndërrim në: MendiPritja: 23 minuta
3

10:40PrishtinëStacioni Prishtinë

12:34DeçanStacioni Deçan

Mendi
5€

Informata

Kohëzgjatja totale:~2 orë, 53 minuta
Çmimi total: 5
1

09:51Siboc i EpërmStacioni Siboc i Epërm

10:27PrishtinëStacioni Prishtinë

Burgia Com
?€
2
Ndërrim në: MendiPritja: 13 minuta
3

10:40PrishtinëStacioni Prishtinë

12:34DeçanStacioni Deçan

Mendi
5€

Informata

Kohëzgjatja totale:~2 orë, 43 minuta
Çmimi total: 5
1

10:21Siboc i EpërmStacioni Siboc i Epërm

10:57PrishtinëStacioni Prishtinë

Metehia Turist
?€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 23 minuta
3

11:20PrishtinëStacioni Prishtinë

13:14DeçanStacioni Deçan

Monika
5€

Informata

Kohëzgjatja totale:~2 orë, 53 minuta
Çmimi total: 5
1

10:31Siboc i EpërmStacioni Siboc i Epërm

11:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Besiana Travel
?€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 13 minuta
3

11:20PrishtinëStacioni Prishtinë

13:14DeçanStacioni Deçan

Monika
5€

Informata

Kohëzgjatja totale:~2 orë, 43 minuta
Çmimi total: 5
1

13:21Siboc i EpërmStacioni Siboc i Epërm

13:57PrishtinëStacioni Prishtinë

Burgia Com
?€
2
Ndërrim në: Kujtimi BusPritja: 23 minuta
3

14:20PrishtinëStacioni Prishtinë

16:14DeçanStacioni Deçan

Kujtimi Bus
5€

Informata

Kohëzgjatja totale:~2 orë, 53 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.