GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shupenzë, Shqipëri Vorë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

07:30Peshkopi

08:17ShupenzëStacioni Shupenzë

11:25VorëStacioni Vorë

11:48Durrës

Ariu
?Lekë

08:30Peshkopi

09:17ShupenzëStacioni Shupenzë

12:25VorëStacioni Vorë

12:48Durrës

Ariu
?Lekë

09:30Peshkopi

10:17ShupenzëStacioni Shupenzë

13:25VorëStacioni Vorë

13:48Durrës

Ariu
?Lekë

13:00Peshkopi

13:47ShupenzëStacioni Shupenzë

16:55VorëStacioni Vorë

17:18Durrës

Rigersi Trans
?Lekë

13:40Peshkopi

14:27ShupenzëStacioni Shupenzë

17:35VorëStacioni Vorë

17:58Durrës

Rigersi Trans
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

06:07ShupenzëStacioni Shupenzë

07:31TiranëTerminali Lindor

Ariu
?Lekë
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 29 minuta

08:00TiranëTerminali Lindor

08:17VorëStacioni Vorë

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 10 minuta

06:07ShupenzëStacioni Shupenzë

07:31TiranëTerminali Lindor

Ariu
?Lekë
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 29 minuta

08:00TiranëTerminali Lindor

08:17VorëStacioni Vorë

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 10 minuta

06:07ShupenzëStacioni Shupenzë

07:31TiranëTerminali Lindor

Ariu
?Lekë
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 29 minuta

08:00TiranëTerminali Lindor

08:20VorëStacioni Vorë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 13 minuta

06:07ShupenzëStacioni Shupenzë

07:31TiranëTerminali Lindor

Ariu
?Lekë
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 29 minuta

08:00TiranëTerminali Lindor

08:17VorëStacioni Vorë

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 10 minuta

06:07ShupenzëStacioni Shupenzë

07:31TiranëTerminali Lindor

Ariu
?Lekë
Ndërrim në: TagoPritja: 29 minuta

08:00TiranëTerminali Lindor

08:24VorëStacioni Vorë

Tago
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 17 minuta

06:07ShupenzëStacioni Shupenzë

07:31TiranëTerminali Lindor

Ariu
?Lekë
Ndërrim në: DitatransPritja: 29 minuta

08:00TiranëTerminali Lindor

08:24VorëStacioni Vorë

Ditatrans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 17 minuta

06:47ShupenzëStacioni Shupenzë

08:11TiranëTerminali Lindor

Ariu
?Lekë
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 19 minuta

08:30TiranëTerminali Lindor

08:47VorëStacioni Vorë

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë

06:47ShupenzëStacioni Shupenzë

08:11TiranëTerminali Lindor

Ariu
?Lekë
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 19 minuta

08:30TiranëTerminali Lindor

08:47VorëStacioni Vorë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë

06:47ShupenzëStacioni Shupenzë

08:11TiranëTerminali Lindor

Ariu
?Lekë
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 19 minuta

08:30TiranëTerminali Lindor

08:47VorëStacioni Vorë

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë

06:47ShupenzëStacioni Shupenzë

08:11TiranëTerminali Lindor

Ariu
?Lekë
Ndërrim në: Linda 80Pritja: 22 minuta

08:33TiranëTerminali Lindor

08:50VorëStacioni Vorë

Linda 80
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 3 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.