GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shtime, Kosovë Zym, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:10Prishtinë

13:00ShtimeStacioni Shtime

14:10ZymStacioni Zym

14:49Zaplluxhe

Bres Turs
?€

12:50Prishtinë

13:00ShtimeStacioni Shtime

14:50ZymStacioni Zym

15:29Zaplluxhe

Erza
?€

14:45Prishtinë

15:00ShtimeStacioni Shtime

16:45ZymStacioni Zym

17:24Zaplluxhe

Tosa
?€

19:15Prishtinë

19:20ShtimeStacioni Shtime

21:15ZymStacioni Zym

21:54Zaplluxhe

Bres Turs
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:29ShtimeStacioni Shtime

13:30PrizrenStacioni Prizren

Halimaj
3.5€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 15 minuta
3

13:45PrizrenStacioni Prizren

14:10ZymStacioni Zym

Bres Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 41 minuta
Çmimi total: 3.5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.