GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shtime, Kosovë Zaplluxhe, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:10Prishtinë

13:00ShtimeStacioni Shtime

14:49ZaplluxheStacioni Zaplluxhe

Bres Turs
?€

12:50Prishtinë

13:00ShtimeStacioni Shtime

15:29ZaplluxheStacioni Zaplluxhe

Erza
?€

14:45Prishtinë

15:00ShtimeStacioni Shtime

17:24ZaplluxheStacioni Zaplluxhe

Tosa
?€

16:40Prishtinë

16:45ShtimeStacioni Shtime

19:19ZaplluxheStacioni Zaplluxhe

Bres Turs
?€

19:15Prishtinë

19:20ShtimeStacioni Shtime

21:54ZaplluxheStacioni Zaplluxhe

Bres Turs
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:44ShtimeStacioni Shtime

12:45PrizrenStacioni Prizren

Erlines
3€
2
Ndërrim në: QazaPritja: 15 minuta
3

13:00PrizrenStacioni Prizren

14:00ZaplluxheStacioni Zaplluxhe

Qaza
1.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 16 minuta
Çmimi total: 4.5
1

12:29ShtimeStacioni Shtime

13:30PrizrenStacioni Prizren

Halimaj
3.5€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 15 minuta
3

13:45PrizrenStacioni Prizren

14:49ZaplluxheStacioni Zaplluxhe

Bres Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 20 minuta
Çmimi total: 3.5
1

14:14ShtimeStacioni Shtime

15:15PrizrenStacioni Prizren

Nt Dardani
?€
2
Ndërrim në: QazaPritja: 15 minuta
3

15:30PrizrenStacioni Prizren

16:30ZaplluxheStacioni Zaplluxhe

Qaza
1.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 16 minuta
Çmimi total: 1.5
1

14:44ShtimeStacioni Shtime

15:45PrizrenStacioni Prizren

Bashkimi Reisen
?€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 15 minuta
3

16:00PrizrenStacioni Prizren

16:31ZaplluxheStacioni Zaplluxhe

Bres Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 47 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.