GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shtërmen, Shqipëri Gosë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:30Gramsh

06:57ShtërmenStacioni Shtërmen

08:19GosëStacioni Gosë

08:57Durrës

Tomlekede
?Lekë

09:30Gramsh

09:57ShtërmenStacioni Shtërmen

11:19GosëStacioni Gosë

11:57Durrës

Tomlekede
?Lekë

12:00Gramsh

12:27ShtërmenStacioni Shtërmen

13:49GosëStacioni Gosë

14:27Durrës

Alfa Trans
?Lekë

14:30Gramsh

14:57ShtërmenStacioni Shtërmen

16:19GosëStacioni Gosë

16:57Durrës

Alfa Trans
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:48ShtërmenStacioni Shtërmen

06:50LushnjeStacioni Lushnje

Tomlekede
?Lekë
2
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 10 minuta
3

07:00LushnjeStacioni Lushnje

07:25GosëStacioni Gosë

Koha Ekspres
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 37 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.