GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shkodër, Shqipëri Tepelenë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:30ShkodërStacioni Shkodër

16:25TiranëStacioni Tiranë

Elalba 1 Sh.P.K
400Lekë
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 35 minuta
3

17:00TiranëStacioni Tiranë

20:33TepelenëStacioni Tepelenë

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 3 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

16:00ShkodërStacioni Shkodër

17:55TiranëStacioni Tiranë

Elalba 1 Sh.P.K
400Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 35 minuta
3

18:30TiranëStacioni Tiranë

21:59TepelenëStacioni Tepelenë

Argjiro SH.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 59 minuta
1

16:12ShkodërStacioni Shkodër

17:56TiranëStacioni Tiranë

Beam Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 34 minuta
3

18:30TiranëStacioni Tiranë

21:59TepelenëStacioni Tepelenë

Argjiro SH.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 47 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.