GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shkodër, Shqipëri Ballsh, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:27ShkodërStacioni Shkodër

07:11TiranëStacioni Tiranë

Kopliku Shpk
?Lekë
2
Ndërrim në: Baturba Sh.P.KPritja: 34 minuta
3

07:45TiranëStacioni Tiranë

10:42BallshStacioni Ballsh

Baturba Sh.P.K
1500Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 15 minuta
Çmimi total: 1500 Lekë
1

13:00ShkodërStacioni Shkodër

15:10DurrësStacioni Durrës

Nord Travel
6€
2
Ndërrim në: Ensilv -BusPritja: 25 minuta
3

15:35DurrësStacioni Durrës

17:57BallshStacioni Ballsh

Ensilv -Bus
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 57 minuta
Çmimi total: 6

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.