GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Shkodër, Shqipëri Augsburg, Gjermani

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

10:30ShkodërStacioni Shkodër

10:29AugsburgStacioni Augsburg

Deva Tours
90€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:27ShkodërStacioni Shkodër

07:11TiranëStacioni Tiranë

Kopliku Shpk
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 49 minuta
3

08:00TiranëStacioni Tiranë

07:59AugsburgStacioni Augsburg

Deva Tours
90€
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 32 minuta
Çmimi total: 90
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.