GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shillovë, Kosovë Badovc, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:35ShillovëStacioni Shillovë

16:40GjilanStacioni Gjilan

Mensi
0.5€
2
Ndërrim në: EgnatiaPritja: 10 minuta
3

16:50GjilanStacioni Gjilan

17:39BadovcStacioni Badovc

Egnatia
1.8€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 4 minuta
Çmimi total: 2.3

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.