GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shëngjin, Shqipëri Drenas, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

17:00ShëngjinStacioni Shëngjin

21:00DrenasStacioni Drenas

Abria Tours
?€

17:30ShëngjinStacioni Shëngjin

21:30DrenasStacioni Drenas

Vellezrit Thaqi
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:00ShëngjinStacioni Shëngjin

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: BajriqiPritja: 15 minuta
3

19:45PrishtinëStacioni Prishtinë

20:24DrenasStacioni Drenas

Bajriqi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 24 minuta
Çmimi total: 15
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.