GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Serbicë e Poshtme, Kosovë Medvec, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:49Serbicë e PoshtmeStacioni Serbicë e Poshtme

15:04PrizrenStacioni Prizren

Ylli
?€
2
Ndërrim në: Mamusha Tr.Pritja: 11 minuta
3

15:15PrizrenStacioni Prizren

15:40MedvecStacioni Medvec

Mamusha Tr.
?€
Kohëzgjatja totale:~51 minuta
1

17:00Serbicë e PoshtmeStacioni Serbicë e Poshtme

17:15PrizrenStacioni Prizren

Mendi Tours
?€
2
Ndërrim në: Mamusha Tr.Pritja: 10 minuta
3

17:25PrizrenStacioni Prizren

17:50MedvecStacioni Medvec

Mamusha Tr.
?€
Kohëzgjatja totale:~49 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.