GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Selenice, Shqipëri Savra, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:00SeleniceStacioni Selenice

09:50SavraStacioni Savra

11:38Tiranë

Star - Trans - Or
?Lekë

13:00SeleniceStacioni Selenice

14:50SavraStacioni Savra

16:38Tiranë

Elalba Trans Sh.P.K
?Lekë

14:00SeleniceStacioni Selenice

15:50SavraStacioni Savra

17:38Tiranë

Elalba Trans Sh.P.K
?Lekë

14:00SeleniceStacioni Selenice

15:50SavraStacioni Savra

17:38Tiranë

Kei Sh.P.K
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:00SeleniceStacioni Selenice

15:00LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: ÇukoPritja: 20 minuta
3

15:20LushnjeStacioni Lushnje

15:30SavraStacioni Savra

Çuko
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 30 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.