GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Selenice, Shqipëri Dushk, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:00SeleniceStacioni Selenice

15:12DushkStacioni Dushk

16:38Tiranë

Elalba Trans Sh.P.K
?Lekë

14:00SeleniceStacioni Selenice

16:12DushkStacioni Dushk

17:38Tiranë

Elalba Trans Sh.P.K
?Lekë

14:00SeleniceStacioni Selenice

16:12DushkStacioni Dushk

17:38Tiranë

Kei Sh.P.K
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:00SeleniceStacioni Selenice

15:00LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 11 minuta
3

15:11LushnjeStacioni Lushnje

15:23DushkStacioni Dushk

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 23 minuta
1

14:00SeleniceStacioni Selenice

16:00LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 11 minuta
3

16:11LushnjeStacioni Lushnje

16:23DushkStacioni Dushk

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 23 minuta
1

14:00SeleniceStacioni Selenice

16:00LushnjeStacioni Lushnje

Kei Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 11 minuta
3

16:11LushnjeStacioni Lushnje

16:23DushkStacioni Dushk

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 23 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.