GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Savra, Shqipëri Librazhd, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

04:45Fier

05:16SavraStacioni Savra

06:56LibrazhdStacioni Librazhd

09:23Kapshticë

Kompakt
?Lekë

05:00Fier

05:31SavraStacioni Savra

07:11LibrazhdStacioni Librazhd

09:01Korçë

Çuko
?Lekë

05:15Fier

05:46SavraStacioni Savra

07:26LibrazhdStacioni Librazhd

09:16Korçë

Star Bus Korça
?Lekë

06:00Vlorë

07:10SavraStacioni Savra

08:50LibrazhdStacioni Librazhd

Alesio Vl 2011
?Lekë

07:30Fier

08:01SavraStacioni Savra

09:41LibrazhdStacioni Librazhd

11:31Korçë

Çuko
?Lekë

07:15Vlorë

08:25SavraStacioni Savra

10:05LibrazhdStacioni Librazhd

11:55Korçë

Star Bus Korça
?Lekë

13:20Vlorë

14:30SavraStacioni Savra

16:10LibrazhdStacioni Librazhd

Haka Travel
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:16SavraStacioni Savra

05:26LushnjeStacioni Lushnje

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: ÇukoPritja: 15 minuta
3

05:41LushnjeStacioni Lushnje

07:11LibrazhdStacioni Librazhd

Çuko
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 55 minuta
1

05:31SavraStacioni Savra

05:41LushnjeStacioni Lushnje

Çuko
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 15 minuta
3

05:56LushnjeStacioni Lushnje

07:26LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 55 minuta
1

05:31SavraStacioni Savra

05:41LushnjeStacioni Lushnje

Çuko
?Lekë
2
Ndërrim në: TransudhetarePritja: 19 minuta
3

06:00LushnjeStacioni Lushnje

07:30LibrazhdStacioni Librazhd

Transudhetare
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 59 minuta
1

05:31SavraStacioni Savra

05:41LushnjeStacioni Lushnje

Çuko
?Lekë
2
Ndërrim në: TransluksPritja: 19 minuta
3

06:00LushnjeStacioni Lushnje

07:30LibrazhdStacioni Librazhd

Transluks
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 59 minuta
1

06:56SavraStacioni Savra

07:06LushnjeStacioni Lushnje

Argjiro SH.P.K
?€
2
Ndërrim në: Alesio Vl 2011Pritja: 14 minuta
3

07:20LushnjeStacioni Lushnje

08:50LibrazhdStacioni Librazhd

Alesio Vl 2011
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 54 minuta
1

07:30SavraStacioni Savra

07:40LushnjeStacioni Lushnje

Gea Shpk
?Lekë
2
Ndërrim në: TransudhetarePritja: 20 minuta
3

08:00LushnjeStacioni Lushnje

09:30LibrazhdStacioni Librazhd

Transudhetare
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë
1

07:31SavraStacioni Savra

07:41LushnjeStacioni Lushnje

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: TransudhetarePritja: 19 minuta
3

08:00LushnjeStacioni Lushnje

09:30LibrazhdStacioni Librazhd

Transudhetare
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 59 minuta
1

07:39SavraStacioni Savra

07:49LushnjeStacioni Lushnje

Skendi-2014
?Lekë
2
Ndërrim në: TransudhetarePritja: 11 minuta
3

08:00LushnjeStacioni Lushnje

09:30LibrazhdStacioni Librazhd

Transudhetare
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 51 minuta
1

07:46SavraStacioni Savra

07:56LushnjeStacioni Lushnje

Çuko
?Lekë
2
Ndërrim në: ÇukoPritja: 15 minuta
3

08:11LushnjeStacioni Lushnje

09:41LibrazhdStacioni Librazhd

Çuko
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 55 minuta
1

07:50SavraStacioni Savra

08:00LushnjeStacioni Lushnje

Interbus Vlora
?Lekë
2
Ndërrim në: ÇukoPritja: 11 minuta
3

08:11LushnjeStacioni Lushnje

09:41LibrazhdStacioni Librazhd

Çuko
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 51 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.