GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Savra, Shqipëri Lezhë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:26SavraStacioni Savra

18:40TiranëStacioni Tiranë

Tirka 2000
?€
2
Ndërrim në: Linda 80Pritja: 20 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

20:03LezhëStacioni Lezhë

Linda 80
250Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 37 minuta
1

16:40SavraStacioni Savra

18:28TiranëStacioni Tiranë

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Linda 80Pritja: 32 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

20:03LezhëStacioni Lezhë

Linda 80
250Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 23 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.