GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Sarandë, Shqipëri Savra, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:30SarandëStacioni Sarandë

16:37SavraStacioni Savra

17:53Elbasan

A&R Gucaj
?Lekë

15:00SarandëStacioni Sarandë

17:54SavraStacioni Savra

18:04Lushnje

Trans Dea
?Lekë

15:00SarandëStacioni Sarandë

17:54SavraStacioni Savra

18:04Lushnje

Sharka Travel
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:30SarandëStacioni Sarandë

16:47LushnjeStacioni Lushnje

A&R Gucaj
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 21 minuta
3

17:08LushnjeStacioni Lushnje

17:18SavraStacioni Savra

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 48 minuta
1

15:00SarandëStacioni Sarandë

18:04LushnjeStacioni Lushnje

Trans Dea
900Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 34 minuta
3

18:38LushnjeStacioni Lushnje

18:48SavraStacioni Savra

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 48 minuta
Çmimi total: 900 Lekë
1

15:00SarandëStacioni Sarandë

18:04LushnjeStacioni Lushnje

Sharka Travel
900Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 34 minuta
3

18:38LushnjeStacioni Lushnje

18:48SavraStacioni Savra

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 48 minuta
Çmimi total: 900 Lekë
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.