GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Sarandë, Shqipëri Munich, Gjermani

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:30SarandëStacioni Sarandë

01:00GjakovëStacioni Gjakovë

Kushtrimi Nm
25€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 2 orë
3

03:00GjakovëStacioni Gjakovë

05:00MunichStacioni Munich

Barileva
70€
Kohëzgjatja totale:~13 orë, 30 minuta
Çmimi total: 70
1

15:30SarandëStacioni Sarandë

01:00GjakovëStacioni Gjakovë

Kushtrimi Nm
25€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 5 orë
3

06:00GjakovëStacioni Gjakovë

05:59MunichStacioni Munich

Deva Tours
70€
Kohëzgjatja totale:~38 orë, 29 minuta
Çmimi total: 70
1

15:30SarandëStacioni Sarandë

00:00PejëStacioni Pejë

Kushtrimi Nm
25€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 5 orë
3

05:00PejëStacioni Pejë

04:59MunichStacioni Munich

Barileva
70€
Kohëzgjatja totale:~37 orë, 29 minuta
Çmimi total: 70
1

15:30SarandëStacioni Sarandë

00:00PejëStacioni Pejë

Kushtrimi Nm
25€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 5 orë
3

05:00PejëStacioni Pejë

04:59MunichStacioni Munich

Deva Tours
70€
Kohëzgjatja totale:~37 orë, 29 minuta
Çmimi total: 70
1

22:00SarandëStacioni Sarandë

02:20TiranëStacioni Tiranë

Trans Butrinti
15.5€

Informata

2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 2 orë, 40 minuta
3

05:00TiranëStacioni Tiranë

04:59MunichStacioni Munich

Deva Tours
90€
Kohëzgjatja totale:~30 orë, 59 minuta
Çmimi total: 105.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.