GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Sarandë, Shqipëri Gosë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:30SarandëStacioni Sarandë

08:47LushnjeStacioni Lushnje

Butrinti Transport
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 19 minuta
3

09:06LushnjeStacioni Lushnje

09:31GosëStacioni Gosë

Argjiro SH.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 1 minuta
1

05:30SarandëStacioni Sarandë

08:47LushnjeStacioni Lushnje

Butrinti Transport
?Lekë
2
Ndërrim në: Niagara-KrPritja: 24 minuta
3

09:11LushnjeStacioni Lushnje

09:36GosëStacioni Gosë

Niagara-Kr
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 6 minuta
1

05:30SarandëStacioni Sarandë

08:47LushnjeStacioni Lushnje

Butrinti Transport
?Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 33 minuta
3

09:20LushnjeStacioni Lushnje

09:40GosëStacioni Gosë

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 10 minuta
1

05:30SarandëStacioni Sarandë

08:47LushnjeStacioni Lushnje

Butrinti Transport
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 34 minuta
3

09:21LushnjeStacioni Lushnje

09:46GosëStacioni Gosë

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 16 minuta
1

05:30SarandëStacioni Sarandë

08:47LushnjeStacioni Lushnje

Butrinti Transport
?Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 37 minuta
3

09:24LushnjeStacioni Lushnje

09:49GosëStacioni Gosë

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 19 minuta
1

06:00SarandëStacioni Sarandë

09:17LushnjeStacioni Lushnje

Butrinti Transport
?Lekë
2
Ndërrim në: Poliçani TransPritja: 16 minuta
3

09:33LushnjeStacioni Lushnje

09:58GosëStacioni Gosë

Poliçani Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 58 minuta
1

06:00SarandëStacioni Sarandë

09:17LushnjeStacioni Lushnje

Butrinti Transport
?Lekë
2
Ndërrim në: Tepelena-TransportPritja: 22 minuta
3

09:39LushnjeStacioni Lushnje

10:08GosëStacioni Gosë

Tepelena-Transport
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 8 minuta
1

06:00SarandëStacioni Sarandë

09:17LushnjeStacioni Lushnje

Butrinti Transport
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 29 minuta
3

09:46LushnjeStacioni Lushnje

10:11GosëStacioni Gosë

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 11 minuta
1

06:00SarandëStacioni Sarandë

09:17LushnjeStacioni Lushnje

Butrinti Transport
?Lekë
2
Ndërrim në: Ensilv -BusPritja: 29 minuta
3

09:46LushnjeStacioni Lushnje

10:15GosëStacioni Gosë

Ensilv -Bus
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 15 minuta
1

06:00SarandëStacioni Sarandë

09:17LushnjeStacioni Lushnje

Butrinti Transport
?Lekë
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 31 minuta
3

09:48LushnjeStacioni Lushnje

10:13GosëStacioni Gosë

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 13 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.