GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Sarandë, Shqipëri Banjë (Malishevë), Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:30SarandëStacioni Sarandë

13:50TiranëStacioni Tiranë

Trans Butrinti
15.5€

Informata

Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 1 orë, 40 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

18:55Banjë (Malishevë)Stacioni Banjë (Malishevë)

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 25 minuta
Çmimi total: 15
1

10:30SarandëStacioni Sarandë

14:50TiranëStacioni Tiranë

Trans Butrinti
15.5€

Informata

Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 40 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

18:55Banjë (Malishevë)Stacioni Banjë (Malishevë)

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 25 minuta
Çmimi total: 15
1

10:30SarandëStacioni Sarandë

14:30DurrësStacioni Durrës

Trans Butrinti
15.5€

Informata

2
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 1 orë
3

15:30DurrësStacioni Durrës

18:55Banjë (Malishevë)Stacioni Banjë (Malishevë)

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 25 minuta
Çmimi total: 30.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.