GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Sankt Gallen, Zvicër Gostivar, Maqedonia e Veriut

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

17:00Sankt GallenStacioni Sankt Gallen

15:30GostivarStacioni Gostivar

18:00Strugë

Durmo Tours
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:00Sankt GallenStacioni Sankt Gallen

13:30ShkupStacioni Shkup

Durmo Tours
?€
2
Ndërrim në: Delfina ToursPritja: 25 minuta
3

13:55ShkupStacioni Shkup

15:01GostivarStacioni Gostivar

Delfina Tours
?den
Kohëzgjatja totale:~22 orë, 1 minuta
1

17:00Sankt GallenStacioni Sankt Gallen

14:30TetovëStacioni Tetovë

Durmo Tours
?€
2
Ndërrim në: Nasir ToursPritja: 25 minuta
3

14:55TetovëStacioni Tetovë

15:20GostivarStacioni Gostivar

Nasir Tours
90den
Kohëzgjatja totale:~22 orë, 20 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.