GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Rugovë, Kosovë Xërxë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:00RugovëStacioni Rugovë

10:00PejëStacioni Pejë

Meti Transport
5€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 30 minuta
3

10:30PejëStacioni Pejë

11:36XërxëStacioni Xërxë

Monika
3.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 36 minuta
Çmimi total: 8.5
1

16:00RugovëStacioni Rugovë

17:00PejëStacioni Pejë

Meti Transport
5€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 15 minuta
3

17:15PejëStacioni Pejë

18:21XërxëStacioni Xërxë

Halimaj
3.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 21 minuta
Çmimi total: 8.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.