GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Rrëshen, Shqipëri Leshnicë, Shqipëri

1

06:15RrëshenStacioni Rrëshen

07:32TiranëStacioni Tiranë

Jusi-2
400Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 28 minuta
3

08:00TiranëStacioni Tiranë

10:25LeshnicëStacioni Leshnicë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 10 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

08:00RrëshenStacioni Rrëshen

09:17TiranëStacioni Tiranë

Jusi-2
400Lekë
2
Ndërrim në: Demokracia 95Pritja: 18 minuta
3

09:35TiranëStacioni Tiranë

12:00LeshnicëStacioni Leshnicë

Demokracia 95
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë
Çmimi total: 400 Lekë
1

08:00RrëshenStacioni Rrëshen

09:17TiranëStacioni Tiranë

Jusi-2
400Lekë
2
Ndërrim në: Er - TransPritja: 43 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

12:25LeshnicëStacioni Leshnicë

Er - Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 25 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

13:00RrëshenStacioni Rrëshen

14:17TiranëStacioni Tiranë

Beam Sh.P.K
400Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 18 minuta
3

14:35TiranëStacioni Tiranë

17:00LeshnicëStacioni Leshnicë

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë
Çmimi total: 400 Lekë
1

13:00RrëshenStacioni Rrëshen

14:17TiranëStacioni Tiranë

Beam Sh.P.K
400Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 43 minuta
3

15:00TiranëStacioni Tiranë

17:25LeshnicëStacioni Leshnicë

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 25 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

13:00RrëshenStacioni Rrëshen

14:17TiranëStacioni Tiranë

Beam Sh.P.K
400Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 18 minuta
3

14:35TiranëStacioni Tiranë

17:00LeshnicëStacioni Leshnicë

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë
Çmimi total: 400 Lekë
1

13:00RrëshenStacioni Rrëshen

14:17TiranëStacioni Tiranë

Beam Sh.P.K
400Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 43 minuta
3

15:00TiranëStacioni Tiranë

17:25LeshnicëStacioni Leshnicë

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 25 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

14:00RrëshenStacioni Rrëshen

15:17TiranëStacioni Tiranë

Beam Sh.P.K
400Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 18 minuta
3

15:35TiranëStacioni Tiranë

18:00LeshnicëStacioni Leshnicë

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë
Çmimi total: 400 Lekë
1

14:00RrëshenStacioni Rrëshen

15:17TiranëStacioni Tiranë

Beam Sh.P.K
400Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 43 minuta
3

16:00TiranëStacioni Tiranë

18:25LeshnicëStacioni Leshnicë

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 25 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

15:00RrëshenStacioni Rrëshen

16:17TiranëStacioni Tiranë

Beam Sh.P.K
400Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 43 minuta
3

17:00TiranëStacioni Tiranë

19:25LeshnicëStacioni Leshnicë

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 25 minuta
Çmimi total: 400 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.