GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Roskovec, Shqipëri Gosë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:00RoskovecStacioni Roskovec

14:25GosëStacioni Gosë

15:25Tiranë

Arjani
?Lekë

14:30RoskovecStacioni Roskovec

15:55GosëStacioni Gosë

16:55Tiranë

Arjani
?Lekë

16:00RoskovecStacioni Roskovec

17:25GosëStacioni Gosë

18:25Tiranë

Arjani
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:00RoskovecStacioni Roskovec

14:00LushnjeStacioni Lushnje

Arjani
?Lekë
2
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 11 minuta
3

14:11LushnjeStacioni Lushnje

14:36GosëStacioni Gosë

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 36 minuta
1

14:30RoskovecStacioni Roskovec

15:30LushnjeStacioni Lushnje

Arjani
?Lekë
2
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 11 minuta
3

15:41LushnjeStacioni Lushnje

16:06GosëStacioni Gosë

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 36 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.