GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Rinas, Shqipëri Orllan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:15RinasStacioni Rinas

10:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: Batllava TuristPritja: 45 minuta
3

11:20PrishtinëStacioni Prishtinë

12:50OrllanStacioni Orllan

Batllava Turist
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 35 minuta
Çmimi total: 15
1

10:15RinasStacioni Rinas

13:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
15€
2
Ndërrim në: Batllava TuristPritja: 55 minuta
3

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

16:00OrllanStacioni Orllan

Batllava Turist
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 45 minuta
Çmimi total: 15
1

12:10RinasStacioni Rinas

15:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Kei-Reisen
15€
2
Ndërrim në: Burgia ComPritja: 55 minuta
3

16:25PrishtinëStacioni Prishtinë

18:00OrllanStacioni Orllan

Burgia Com
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 50 minuta
Çmimi total: 15
1

14:15RinasStacioni Rinas

17:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: BervenikuPritja: 55 minuta
3

18:30PrishtinëStacioni Prishtinë

20:05OrllanStacioni Orllan

Berveniku
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 50 minuta
Çmimi total: 15
1

15:40RinasStacioni Rinas

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: Burgia ComPritja: 25 minuta
3

19:25PrishtinëStacioni Prishtinë

21:00OrllanStacioni Orllan

Burgia Com
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 20 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.