GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Rinas, Shqipëri Junik, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:20RinasStacioni Rinas

16:50GjakovëStacioni Gjakovë

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: EdonisiPritja: 40 minuta
3

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

18:12JunikStacioni Junik

Edonisi
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 52 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.