GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Rahovec, Kosovë Serbicë e Poshtme, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:15RahovecStacioni Rahovec

06:40Serbicë e PoshtmeStacioni Serbicë e Poshtme

06:55Prizren

Shehu 2000
?€

06:40RahovecStacioni Rahovec

07:05Serbicë e PoshtmeStacioni Serbicë e Poshtme

07:20Prizren

Shehu 2000
?€

07:20RahovecStacioni Rahovec

07:45Serbicë e PoshtmeStacioni Serbicë e Poshtme

08:00Prizren

El-Tours
?€

07:45RahovecStacioni Rahovec

08:10Serbicë e PoshtmeStacioni Serbicë e Poshtme

08:25Prizren

Syla Tours
?€

08:15RahovecStacioni Rahovec

08:40Serbicë e PoshtmeStacioni Serbicë e Poshtme

08:55Prizren

Fidani Turs
?€

08:35RahovecStacioni Rahovec

09:00Serbicë e PoshtmeStacioni Serbicë e Poshtme

09:15Prizren

El-Tours
?€

08:40RahovecStacioni Rahovec

09:05Serbicë e PoshtmeStacioni Serbicë e Poshtme

09:20Prizren

Lata
?€

08:55RahovecStacioni Rahovec

09:20Serbicë e PoshtmeStacioni Serbicë e Poshtme

09:35Prizren

Emra
?€

09:05RahovecStacioni Rahovec

09:30Serbicë e PoshtmeStacioni Serbicë e Poshtme

09:45Prizren

Rudi
?€

09:35RahovecStacioni Rahovec

10:00Serbicë e PoshtmeStacioni Serbicë e Poshtme

10:15Prizren

El-Tours
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.