GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Radostë, Kosovë Pejë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:57RadostëStacioni Radostë

12:19GjakovëStacioni Gjakovë

Destani Trans
?€
2
Ndërrim në: ErbliniPritja: 11 minuta
3

12:30GjakovëStacioni Gjakovë

13:17PejëStacioni Pejë

Erblini
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 20 minuta
Çmimi total: 3
1

16:12RadostëStacioni Radostë

16:34GjakovëStacioni Gjakovë

Destani Trans
?€
2
Ndërrim në: GramoziPritja: 11 minuta
3

16:45GjakovëStacioni Gjakovë

17:32PejëStacioni Pejë

Gramozi
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 20 minuta
Çmimi total: 3

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.