GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prrenjas, Shqipëri Borsh, Shqipëri

1

05:33PrrenjasStacioni Prrenjas

07:12TiranëStacioni Tiranë

Shqiponja Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Olgeno Travel & ToursPritja: 18 minuta
3

07:30TiranëStacioni Tiranë

11:30BorshStacioni Borsh

Olgeno Travel & Tours
14€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 57 minuta
1

08:24PrrenjasStacioni Prrenjas

10:03TiranëStacioni Tiranë

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Olgeno Travel & ToursPritja: 57 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

15:00BorshStacioni Borsh

Olgeno Travel & Tours
14€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 36 minuta
1

08:48PrrenjasStacioni Prrenjas

10:27TiranëStacioni Tiranë

Shqiponja Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Olgeno Travel & ToursPritja: 33 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

15:00BorshStacioni Borsh

Olgeno Travel & Tours
14€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 12 minuta
1

08:55PrrenjasStacioni Prrenjas

10:34TiranëStacioni Tiranë

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë
2
Ndërrim në: Olgeno Travel & ToursPritja: 26 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

15:00BorshStacioni Borsh

Olgeno Travel & Tours
14€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 5 minuta
1

12:54PrrenjasStacioni Prrenjas

14:33TiranëStacioni Tiranë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Olgeno Travel & ToursPritja: 57 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

19:30BorshStacioni Borsh

Olgeno Travel & Tours
14€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 36 minuta
Çmimi total: 14
1

13:24PrrenjasStacioni Prrenjas

15:03TiranëStacioni Tiranë

Demokracia 95
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Olgeno Travel & ToursPritja: 27 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

19:30BorshStacioni Borsh

Olgeno Travel & Tours
14€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 6 minuta
Çmimi total: 14
1

13:33PrrenjasStacioni Prrenjas

15:12TiranëStacioni Tiranë

Kei Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Olgeno Travel & ToursPritja: 18 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

19:30BorshStacioni Borsh

Olgeno Travel & Tours
14€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 57 minuta
Çmimi total: 14

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.