GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Poshnje, Shqipëri Lazarat, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:41PoshnjeStacioni Poshnje

07:16LushnjeStacioni Lushnje

Niagara-Kr
?Lekë
2
Ndërrim në: Tirka 2000 Sh.P.KPritja: 22 minuta
3

07:38LushnjeStacioni Lushnje

09:40LazaratStacioni Lazarat

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 59 minuta
1

08:20PoshnjeStacioni Poshnje

08:50LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: A&R GucajPritja: 16 minuta
3

09:06LushnjeStacioni Lushnje

11:32LazaratStacioni Lazarat

A&R Gucaj
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 12 minuta
1

08:36PoshnjeStacioni Poshnje

09:11LushnjeStacioni Lushnje

Niagara-Kr
?Lekë
2
Ndërrim në: Tirka 2000 Sh.P.KPritja: 27 minuta
3

09:38LushnjeStacioni Lushnje

11:40LazaratStacioni Lazarat

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 4 minuta
1

08:50PoshnjeStacioni Poshnje

09:20LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Tirka 2000 Sh.P.KPritja: 18 minuta
3

09:38LushnjeStacioni Lushnje

11:40LazaratStacioni Lazarat

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta
1

09:50PoshnjeStacioni Poshnje

10:20LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Tirka 2000 Sh.P.KPritja: 18 minuta
3

10:38LushnjeStacioni Lushnje

12:40LazaratStacioni Lazarat

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta
1

14:56PoshnjeStacioni Poshnje

15:31LushnjeStacioni Lushnje

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: AnbastarPritja: 22 minuta
3

15:53LushnjeStacioni Lushnje

17:55LazaratStacioni Lazarat

Anbastar
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 59 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.