GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Dushk, Shqipëri Lazarat, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:15Tiranë

15:41DushkStacioni Dushk

17:55LazaratStacioni Lazarat

19:13Konispol

Anbastar
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:15DushkStacioni Dushk

15:25LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: AnbastarPritja: 28 minuta
3

15:53LushnjeStacioni Lushnje

17:55LazaratStacioni Lazarat

Anbastar
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 40 minuta
1

15:17DushkStacioni Dushk

15:29LushnjeStacioni Lushnje

Niagara-Kr
?Lekë
2
Ndërrim në: AnbastarPritja: 24 minuta
3

15:53LushnjeStacioni Lushnje

17:55LazaratStacioni Lazarat

Anbastar
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 38 minuta
1

15:26DushkStacioni Dushk

15:38LushnjeStacioni Lushnje

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: AnbastarPritja: 15 minuta
3

15:53LushnjeStacioni Lushnje

17:55LazaratStacioni Lazarat

Anbastar
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 29 minuta
1

15:26DushkStacioni Dushk

15:38LushnjeStacioni Lushnje

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: AnbastarPritja: 15 minuta
3

15:53LushnjeStacioni Lushnje

17:55LazaratStacioni Lazarat

Anbastar
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 29 minuta
1

15:26DushkStacioni Dushk

15:38LushnjeStacioni Lushnje

Ensilv -Bus
?Lekë
2
Ndërrim në: AnbastarPritja: 15 minuta
3

15:53LushnjeStacioni Lushnje

17:55LazaratStacioni Lazarat

Anbastar
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 29 minuta
1

15:26DushkStacioni Dushk

15:38LushnjeStacioni Lushnje

Poliçani Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: AnbastarPritja: 15 minuta
3

15:53LushnjeStacioni Lushnje

17:55LazaratStacioni Lazarat

Anbastar
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 29 minuta
1

15:26DushkStacioni Dushk

15:38LushnjeStacioni Lushnje

Tepelena-Transport
?Lekë
2
Ndërrim në: AnbastarPritja: 15 minuta
3

15:53LushnjeStacioni Lushnje

17:55LazaratStacioni Lazarat

Anbastar
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 29 minuta
1

15:26DushkStacioni Dushk

15:38LushnjeStacioni Lushnje

Fjoart Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: AnbastarPritja: 15 minuta
3

15:53LushnjeStacioni Lushnje

17:55LazaratStacioni Lazarat

Anbastar
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 29 minuta
1

15:28DushkStacioni Dushk

15:40LushnjeStacioni Lushnje

Lentin 2015
?Lekë
2
Ndërrim në: AnbastarPritja: 13 minuta
3

15:53LushnjeStacioni Lushnje

17:55LazaratStacioni Lazarat

Anbastar
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 27 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.