GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Poliçan, Shqipëri Vlorë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:00PoliçanStacioni Poliçan

08:36VlorëStacioni Vlorë

Star - Trans - Or
250Lekë

11:15PoliçanStacioni Poliçan

13:51VlorëStacioni Vlorë

Irbra Transport
250Lekë

13:30PoliçanStacioni Poliçan

16:06VlorëStacioni Vlorë

Irbra Transport
250Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:45PoliçanStacioni Poliçan

08:18LushnjeStacioni Lushnje

Dashi
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 20 minuta
3

08:38LushnjeStacioni Lushnje

09:58VlorëStacioni Vlorë

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 13 minuta
1

08:00PoliçanStacioni Poliçan

09:33LushnjeStacioni Lushnje

Poliçani Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Haka TravelPritja: 27 minuta
3

10:00LushnjeStacioni Lushnje

11:20VlorëStacioni Vlorë

Haka Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 20 minuta
1

09:45PoliçanStacioni Poliçan

11:18LushnjeStacioni Lushnje

Dashi
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 20 minuta
3

11:38LushnjeStacioni Lushnje

12:58VlorëStacioni Vlorë

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 13 minuta
1

11:20PoliçanStacioni Poliçan

12:53LushnjeStacioni Lushnje

Dashi
?Lekë
2
Ndërrim në: Interbus VloraPritja: 15 minuta
3

13:08LushnjeStacioni Lushnje

14:00VlorëStacioni Vlorë

Interbus Vlora
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 40 minuta
1

12:35PoliçanStacioni Poliçan

14:08LushnjeStacioni Lushnje

Shehi Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Interbus VloraPritja: 30 minuta
3

14:38LushnjeStacioni Lushnje

15:30VlorëStacioni Vlorë

Interbus Vlora
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 55 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.